O mně

Z Standa Novák, osobní wiki
Přejít na: navigace, hledání
MeLaughing.gif
ThatWasDeep.gif

Funguju jako vyrovnávač.

  • Když ostatní odpadávají vyčerpáním, já mám plno energie. Když mají ostatní plno energie, mám tendenci pospávat.
  • Když jsem ve skupině, která zastává nějaký názor, začnu zastávat názor opačný, nezávisle na mém přesvědčení.
  • Když ostatní brečí, jsem v klidu. Jakmile se ostatní uklidní, začnu brečet já.

Nárazově vydržím nespat a pracovat pod tlakem. Dlouhodobě ne.

Jsem spolehlivý. Pokud mě vidíte, že si vaši zadost někam zapisuju, díky používání GTD si můžete být jistí, že udělám maximum pro její splnění.

Vyhrazuju si právo dělat si srandu z homeopatie a ezo-ptákovin ve stejné míře, v jaké si ezo-ptákoviny dělají srandu z vědy. Čímž nijak neprohlašuju, že tyhle věci nefungují. Naopak - mám respekt k lidem, kteří jsou schopní ždímat peníze z už tak chudých lidí a udržují si u toho dobrý pocit. Stejně tak respektuju rozhodnutí lidí, kteří ezo-ptákovinám věří a jsou ochotní si za ně zaplatit nemalou částku.

Týmové schopnosti

Naměřeno 24.9.2015. Kroužkem je označeno, jak se vidím já, čárky mi dávali ostatní.

TymoveSchopnosti.png

Moje interpretace výsledků

  • Větší rozptyl u otázky 6: Lidi mě znají z různých situacích, přičemž se chovám různě. Kde je potřeba být dominantní, tak jsem. Kde už je někdo dominantní, nechávám autoritu jemu.
  • Větší rozptyl u otázky 10: Lidi, kteří mě neznají, můžou nabývat dojmu, že moje chování je nepředvídatelné, protože se prostě v různých situacích chovám jinak než většina. Lidi, kteří mě znají, jsou na moje chování zvyklí a vědí, že jsem v něm konzistentní.

Celebrity, se kterýma se znám osobně

Další úspěchy

Věci, které mi přijdou nedoceněné

  • Kapela The Last Goodnight. Známe od nich z rádia akorát Pictures of You. Nahráli v roce 2007 jednu desku a pak se rozpadli. Deska se jmenuje Poison Kiss a je hrozně super.
  • Písnička Tohle je Brno od Prigl.cz. Má to neuvěřitelně dynamickej podklad, stylovej text, stylovej klip. Na youtube je to v červených číslech.